Gabinet Fizjoterapii - Skierniewice

www.gabinetfizjoterapia.pl

Gabinet Fizjoterapii oferuje kompleksową rehabilitację w bólach kręgosłupa i stawów oraz po urazach sportowych, zabiegach i operacjach.

Podstawą naszej terapii jest dokładne badanie pacjenta, analiza dostępnych badań, postawienie diagnozy oraz zaplanowanie skutecznego leczenia.

Dysponujemy w pełni wyposażonym gabinetem, nowoczesnym sprzętem do fizykoterapii oraz przyrządami do ćwiczeń indywidualnych. Posiadamy stanowiska do masażu oraz stół do terapii manualnej.

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje masażu, bogata gama zabiegów fizykoterapeutycznych, a także indywidualnie prowadzone ćwiczenia oraz gimnastyka korekcyjna dla dzieci.

Oferujemy również pakiety zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych opartych na elektrostymulacji, treningu na platformie wibracyjnej oraz masażu i drenażu limfatycznym. Współpracujemy z dietetykiem.

Zapraszamy również na zabiegi relaksacyjne i rozluźniające, a w szczególności na głęboko przegrzewający masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi.


Dane teleadresowe - Gabinet Fizjoterapii

Adres: cicha 42, Skierniewice
Telefon: 668-481-516

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.